محل تبلیغات شما

پا قلب دوم انسان


از اهميت پا همين بس که تمام پزشکان و پژوهشگران مي گويند پا قلب دوم انسان است.


بسياري از افراد تا زماني که پاي آن ها آسيب نبيند، به فکر مراقبت از آن نمي افتند. بايد به اين افراد گفت که زماني که مي گوييم پا قلب دوم انسان است، يعني اهميت و کارايي آن ب اندازه ي قلب است و بايد در مراقبت از آن دقت لازم را انجام دهيم.


تمام اجزاي بدن بايد به صورت هماهنگ با هم فعاليت کنند تا سلامتي بدن تامين شود و فرد بدون هيچ مشکلي قادر به زندگي کردن باشد. در ميان تمام اجزاي بدن پس از قلب، پاها اهميت بسيار زيادي دارند و در حقيقت پا قلب دوم انسان تلقي مي شود. در ادامه به دلايل اهميت پاها و مراقبت از آن ها مي پردازيم.


نظافت پا قلب دوم انسان


تاثير آسيب پا بر سلامت بدن


اگر پا قلب دوم انسان، دچار آسيب شده باشد و صدمه ديده باشد، بر ميزان عملکرد و توانايي فرد تاثير بسزايي ميگذارد. و سبب کاهش توانمندي شما مي شود. بسياري از انسان هاي مختلف را در اطراف خود مي توانيد ببينيد که در اثر حوادث مختلف يا بيماري هاي گوناگون مشکلي براي پاي آن ها ايجاد شده است و باعث کاسته شدن از ميزان توانايي اين افراد شده است.


پس براي حفظ ميزان استقلال و توانايي، مراقبت از پاها يک امر واجب و مهم مي باشد. براي سالم ماندن و ورزش کردن، نياز به داشتن پاهاي سالم و داشتن تحرک در طول روز مي باشد. پس اگر از پاهاي خود مراقبت نکنيد، نمي توانيد يک بدن سالم داشته باشيد زيرا نمي توانيد به صورت منظم ورزش و نرمش هاي روزانه را انجام دهيد. انجام ندادن ورزش و عدم تحرک سبب کاستن از ميزان توانايي انقباض عضلات، کم شدن استقامت فرد و مشکلات و بيماري هاي قلبي عروقي متعددي خواهد شد.


پا قلب دوم انسان است !


حتي اگر کمي در مراقبت از سلامتي پا قلب دوم انسان بي توجهي شود و پاهاي فرد به صورت جزئي اسيب ببينند، ممکن است فرد در راه رفتن و انداختن وزن خود بر روي پاهاي خود، احساس درد کند و نتواند به راحتي تحرک داشته باشد. بسياري از مشکلات موجود در اندام هاي تحتاني افراد، به دليل وجود آسيب ها و بيماري هاي مربوط به پاها ايجاد مي شوند. پس مراقبت از پا قلب دوم انسان، مي تواند از ايجاد مشکلات مختلف در اندام تحتاني شامل مفاصل زانو و لگن افراد جلوگيري کند.


پا قلب دوم انسان


راه هاي مراقبت از  قلب دوم انسان


همانطور که در بخش قبل اشاره نموديم، از بدو تولد بايد از پاها مراقبت کرد و به سلامتي آن ها توجه نمود. راحت ترين راه مراقبت، توجه به بهداشت و نظافت پاها مي باشد. بررسي روزانه ي پاها و به خصوص فاصله ي ميان انگشتان مي تواند از راه هاي مراقبت و پيشگيري بيماري هاي پا قلب دوم انسان باشد. به صورت روزانه بايد تغييرات پاهاي خود اعم از تاول، کبودي، قرمزي و التهاب را بررسي و در صورت وجود هر کدام از اين موارد، نسبت به علت ايجاد و نحوه ي درمان آن، کارهاي لازم را انجام دهيد.


لازم به ذکر است که اگر مبتلابه بيماري هاي خاصي مثل ديابت هستيد، اهميت مراقبت از پا قلب دوم انسان، دوچندان مي شود زيرا در اثر بيماري ديابت ممکن است زخم هاي متعددي در پاي افراد ايجاد شود. اين زخم ها اگر به موقع تشخيص داده نشوند و درمان مناسبي براي آن ها انجام نشود، ممکن است مشکلات جبران ناپذيري را براي پا قلب دوم انسان، ايجاد نمايد. پس از آنجا که پا قلب دوم انسان است، با بررسي روزانه ي آن، مي توان از ايجاد زخم هاي ديابتي پيشگيري نمود.


مذاقبت از پا


از آن جا که پا قلب دوم انسان است، بهتر است پس از بررسي روزانه، پاها را با شوينده هاي مناسب شستشو دهيد تا از هر گونه آلودگي و ميکروب هاي احتمالي پاکيزه شود. پس از شستشوي پاها براي جلوگيري از ايجاد ترک ها و خشک شدن پوست پاها، بهتر است با مرطوب کردن پا به مراقبت از پا قلب دوم انسان بپردازيد.


براي حضور در فضاي باز، بهتر است از کفش ها و پاپوش هاي مناسب با هر فصل استفاده کنيد تا از مشکلاتي که در فصل هاي مختلف ممکن است براي پاهاي شما ايجاد شود، پيشگيري کنيد. بدين منظور در فصل تابستان و وجود گرماي زياد هوا، براي کاهش ميزان تعريق پاها از کفش ها و صندل هاي روباز استفاده کنيد.


لباس مناسب فصل براي پا


پا قلب دوم انسان است پس براي مراقبت ازآن نبايد از هيچ کاري دريغ نمود و در هر فصلي بايد از راهکارهاي متناسب با شرايط و آب و هواي آن فصل در جهت مراقبت از پاها اقدام نمود. جنس جوراب هايي که در هر فصل استفاده مي شود، بايد متناسب با آب و هواي آن اقليم و آن فصل باشد.


استفاده از جوراب هاي نازک در فصل زمستان و يا استفاده از جوراب هاي ضخيم در فصل گرما مي تواند سلامتي پا قلب دوم انسان را به خطر بيندازد. جوراب هاي ضد رطوبت مي تواند براي افرادي که مشکلات قارچي در پوست پاي خود دارند، مناسب باشد و به آن ها در مراقبت از پا قلب دوم انسان ياري برساند زيرا وجود رطوبت در پاي اين افراد مشکي آنها را حادتر خواهد کرد و به همين دليل هميشه بايد پاي آنها عاري از هرگونه رطوبت باشد.


مدل هاي کفش اسکچرزاهميت استفاده از کفش مناسب


براي محافظت از پا بايد از کفش متناسب با ساختار آن استفاده نمود .تا نه تنها آسيبي به ساختار آن وارد نکند، بلکه از ساختار آن مراقبت کند تا اجسام و نيروهاي خارجي آسيبي به سلامتي آن وارد نکنند. استفاده از کفش هاي غير استاندارد مي تواند سبب آسيب هاي ساختاري و عملکردي در پاي افراد شود. کفش هاي پنجه باريک، کفش هاي پاشنه بلند و داراي ديواره ي کوتاه مي توانند بر نحوه ي قرار گيري استخوان هاي پا در کنار هم، تغييرات نامطلوبي ايجاد کند و سبب ايجاد درد و نيتي در پا و حتي مفاصل بالاتر فرد از جمله مفصل مچ، زانو و لگن افراد شود.


ويژگي هاي کفش مناسب


کفش مناسب پا قلب دوم انسان کفشي است که امکان رد و بدل شدن هوا را بين پا و محيط بيرون را داشته باشد. داراي کفي متناسب با ساختار طبيعي قوس پاي افراد باشد. ميزان نرم يا سفت بودن آن مناسب باشد.


عدم تعادل در ميزان سفتي يا نرمي کف کفش، مي تواند سبب کاهش تعادل فرد در هنگام راه رفتن و حتي ايستادن ثابت فرد شود. به اين صورت که اگر بيش از حد سفت باشد، برخي از مراحل چرخه ي طبيعي راه رفتن افراد(مرحله ي سوئينگ) را دچار اختلال مي کند.


توجه کنيد !

همچنين اگر کف کفش بيش از حد نرم باشد، پاي فرد به همراه کفش به راحتي در محيط هاي نرم مثل شن ها فرو مي رود و امکان بلند کردن پا براي فرد بسيار سخت و دشوار خواهد شد.


برخي مشکلات مانند انگشت شست کج(هالوکس والگوس)، کف پاي صاف و يا ديگر مشکلات پا مي توانند به علت استفاده ازکفش هاي نامناسب ايجاد شده باشند. در ضمن براي درمان اين مشکل ها و يا مشکل هاي ديگر پاها، مي توان از کفش هاي مناسب به همراه کفي هاي طبي و متناسب با قوس پاي هر فرد، استفاده نمود.


اسکچرز مراقب قلب دوم


اسکچرز مراقب قلب دوم


کفش اسکچرز مراقب پا قلب دوم انسان


کفش هاي اسکچرز از جمله کفش هاي بسيار باکيفيت و عالي مي باشند. اسکچرز مراقب قلب دوم انسان است يعني از آن جا پا قلب دوم انسان است، پوشيدن کفش اسکچرز مي تواند به شما در مراقبت از پا قلب دوم انسان کمک کند. اسکچرز را از آن جهت مراقب پا قلب  دوم انسان مي نامند که داراي ويژگي هاي يک کفش مناسب مي باشد. از جمله ي اين ويژگي هاي مي توان به جنس رويه ي اين نوع کفش ها اشاره نمود که اجازه ي عبور هوا بين پا و محيط بيرون را مي دهند. وجود شکل استاندارد و متناسب با قوس کف پاي طبيعي افراد که در کفش هاي اسکچرز لحاظ شده است، از ديگر دلايل استقبال از اين برند معروف و باکيفيت مي باشد. سبک بودن در عين مقاومت هم از جمله ويژگي هاي مثبت کفش هاي اسکچرز مي باشد که سبب جلب طرفداران زيادي به اين نوع کفش ها شده است.


فروش کفش اسکچرز


بايد اشاره کرد که کارخانه ي کفش هاي اسکچرز از آمريکا آغاز به کار کرد و تا به امروز توانسته است در ميان تمام اقشار جامعه و در سراسر جهان طرفداران زيادي را به خود جذب نمايد. به دليل اسپرت بودن کفش هاي اسکچرز، امکان استفاده ي آن هم براي خانم ها و هم براي آقايان وجود دارد و هر کس که ذره اي براي سلامتي قلب دوم خود ارزش قائل باشد، قطعا يکي از انتخاب هايش کفش اسکچرز مي باشد.


کفش اسکچرز چه در انجام ورزش هاي گوناگون در باشگاه ها و ورزشگاه هاي مختلف، و چه براي مصارف روزانه و پياده روي مي توانند مورد استفاده قرار بگيرند. جنس زيره کفش اسکچرز از مواد مقاوم مي باشد که هيچ گونه نگراني از بابت آسيب به پاها را براي شما باقي نخواهد گذاشت.


امروزه مي توان گفت در اغلب نقاط دنيا اعم از کشور ايران، نمايندگي اسکچرز وجود دارد و انواع مدل هاي کفش اسکچرز را در رنگ هاي متنوع به فروش مي رساند. پس اگر شما هم قبول داريد که پا قلب دوم انسان است، با خريد کفش اسکچرز مراقب قلب دوم خود باشيد و از هر گونه آسيب احتمالي به پاهاي خود در امان بمانيد.

بررسي اهميت مراقبت از پا قلب دوم انسان

7 نوع استراحت که به آن نياز داريد

بهترين استايل زمستاني سال 2021

مي ,قلب ,دوم ,کفش ,مراقبت ,ها ,قلب دوم ,مي باشد ,کفش هاي ,مي تواند ,مراقبت از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مدير سئو Cynthia tst-cooling negepolfu مسافرت های ارزان Darin vectorisunlg